Опис
Ключниця відмінно виконує свою функцію зберігання ключів а також є відмінним доповненням до декору вашого інтер'єру і нікого не залишає байдужим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево |
| Тип замка | не передбачений |
| Місткість ключів | 3 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 200 мм |
| Висота ключниці | 300 мм |
| Глибина ключниці | 60 мм |
| Колір | Білий |
| Область застосування ключниці | Для дому |
| Стан | Новий |
| Внутрішня глибина ключниці | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴




