Ключниця настінна дерев'яна біла "Не забудь гаманець, телефон, ключі, обійми"




Опис
Висота мах - 26 см,
мах ширина - 18 см
Глибина 5 см
Матеріал дерево
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Для дому |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 6 шт. |
| Наявність дверки | 1 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Тип замка | не передбачений |
| Ширина ключниці | 180 мм |
| Глибина ключниці | 50 мм |
| Висота ключниці | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴



