Опис
Блюдо "Курочка" дозволить Вам красиво та доречно прикрасити Ваш святковий стіл до Великодня або іншого заходу. Вона зручна та практична, стане центром композиції серед святкових страв!
Матеріал - кераміка
Діаметр – 19 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Виробник | Elisey |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 190 мм |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ширина | 190 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість яєць | 9 шт. |
| Основні | |
| Тематика виробу | Великодній декор |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴







