Опис
Підставка для яєць "Курочка" виготовлена з якісної кераміки. Вона стане чудовою прикрасою для столу, створить святкову і радісну обстановку.
Ширина – 21 см
Довжина -22 см
Матеріал: Кераміка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Місткість яєць | 5 шт. |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 35 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ложечка | немає |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика виробу | Великодній декор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴






