Опис
Косметичка Reed Perfume Lilaс
Косметичка Perfum Lilac польського бренду Reed стане вірною супутницею сучасної дівчини на важливому заході. Завдяки компактним розмірам вона легко поміститься в жіночу сумочку. При необхідності власниця оригінальної речі зможе в будь-який момент підправити макіяж, замаскувати дрібну недосконалість, підфарбувати губи, припудрити носик, прибрати пасмо, що вибилося із зачіски.В косметичці один великий і один маленький кишеньку .
Розмір: 24.5х7.5х17 см
Матеріал: екошкіра (високоякісний замінник шкіри)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reed |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴






