Опис
Дерев'яний декор Кролик з хутром 20см 738-711
- Бренд - БонаДи.
- Артикул - 738-711.
- Розмір - 14*5.7*19.5 див.
- Матеріал - Дерево.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 14*5.7*19.5 см |
| Упаковка | коричневий картон |
| Бренд | БонаДи |
| Артикул | 738-711 |
| Категорія | Статуетки |
| Кількість дизайнів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴




