Підсвічник керамічний для тонкої свічки 10см 794-C17

Опис
Підсвічник керамічний для тонкої свічки 10см 794-C17
- Бренд - БонаДи.
- Артикул - 794-C17.
- Розмір - 9.5*9.5*10см.
- Упаковка - коричневий картон.
- Кількість дизайнів - 1.
- Матеріал - Кераміка.
Подсвечник от Бонади, как и вся продукция этого бренда, просто безупречны по качеству, а стильный и продуманный дизайн - не оставит равнодушным никого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Діаметр рекомендованої свічки | 23 мм |
| Висота підсвічника | 100 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка конусоподібної форми |
| Колір | Світло-сірий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Розмір | 9.5*9.5*10см |
| Матеріал | Кераміка |
| Упаковка | коричневий картон |
| Бренд | БонаДи |
| Артикул | 794-C17 |
| Категорія | Підсвічники |
| Кількість дизайнів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴



