Підставка для 3-х яєць керамічна Курочка 15см 834-741


Опис
Підставка для 3-х яєць керамічна Курочка15см 834-741
- Бренд - БонаДи.
- Артикул - 834-741.
- Розмір - 14.8*14.8*3.4 див.
- Упаковка - коричневий картон.
- Кількість дизайнів - 2.
Матеріал - КерамікаПідставка для яєць від Бонади, як і вся продукція цього бренду, просто бездоганні за якістю, а стильний і продуманий дизайн не залишить байдужим нікого.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Місткість яєць | 3 шт. |
| Довжина | 14.8 мм |
| Ширина | 14.8 мм |
| Висота | 3.4 мм |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ложечка | немає |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 14.8*14.8*3.4 см |
| Стан | Нове |
| Упаковка | коричневий картон |
| Бренд | БонаДи |
| Артикул | 834-741 |
| Категорія | Підставки для яєць |
| Кількість дизайнів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴



