Опис
Статуетка Слони, 26см
Стильна, естетично приваблива статуетка стане відмінним доповненням вашого інтер'єру. Дуже тонко і якісно виконана робота буде чудовим подарунком людині з офісною роботою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Полістоун |
| Колір | Золотистий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 29 17 13см |
| Бренд | БонаДи |
| Категорія | Статуетки |
| Кількість дизайнів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴



