Опис
Підставка під книгу декоративна
Стильна і міцна підставка під книгу прослужить не один рік. Стане відмінним подарунком друзям і близьким.
- Ширина, см22
- Довжина, см18
- Висота, см28
- МатеріалМетал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка для книг |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Колір | Білий |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Ширина | 22 см |
| Довжина | 18 см |
| Висота | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴



