Опис
Дзеркало - це універсальний продукт, що потрібний у кожному будинку! Поголити бороду або приміряти прикраси, нафарбувати очі або укласти волосся. Двостороннє, з одного боку стандартне, з іншого - збільшувальне. Функціональне і на ніжці, що робить дзеркало переносним і зручним для використання. Висота з ніжкою 28см, без ніжки - 17
Розмір: 14*2*28см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 140 мм |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Підставка в комплекті | Так |
| Кут повороту | 360 град. |
| Колір | Білий |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴





