Опис
Металевий піднос від Бонади,як і вся продукція цього бренду володіє відмінною якістю і продуманим дизайном.
Материал:Метал
Розміри:55.5*26*5см
Упаковка:коричневий картон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 55.5 мм |
| Ширина | 26.5 мм |
| Висота | 5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴




