Опис
Скринька "Хрестик" неймовірної краси предмет інтер'єру. Скринька виконана у класичному стилі. Це - чудовий варіант привітати малюка з таїнством хрещення. Також таку милу скриньку можна подарувати доньці, подрузі, мамі, бабусі. Такий подарунок точно справить особливий ефект і не залишить байдужою людину, яка отримає його.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴




