Блюдце для прикрас керамічне Слоник Elisey (0502-001) 9х11 см

Опис
Блюдце для прикрас – це стильна підставка. У неї приємно покласти прикраси, коштовності та інші дрібниці. Декоративне блюдце виготовлене з кераміки та стане інтер'єрною прикрасою ванної кімнати, туалетного столика або трюмо. Поклавши туди дрібні прикраси, ви впевнені, що вони не закотяться під диван під час сну і не загубляться у ванній. Вдалий варіант для подарунка тим, що любить носити прикраси і змінювати їх за настроєм. Блюдце-підставка стане приємним та несподіваним подарунком подрузі, мамі, сестрі чи доньці для зберігання прикрас та інших усіляких дрібниць.
Висота: 9 см
Ширина: 11 см
Довжина: 9 см
Бренд: Elisey
Призначення: універсальні
Форма: кругла
Базовий колір: рожевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 110 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴



