Опис
Підсвічник, 21см, колір - постарене золото.
- Бренд - БонаДи.
- Артикул - 450-808.
- Розмір - 8*21*8см.
- Кількість дизайнів - 1.
- Матеріал - Полістоун.
Підсвічник від Бонади, як і вся продукція цього бренду, просто бездоганні за якістю, а стильний і продуманий дизайн не залишить байдужим нікого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота підсвічника | 210 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 22 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка конусоподібної форми |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 450-812 |
| Бренд | БонаДи |
| Категорія | Підсвічники |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Кількість дизайнів | 1 |
| Матеріал | Полістоун |
| Розмір | 8*21*8см |
| Упаковка | коричневий картон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴



