Опис
Підсвічник, 28см, колір - постарене золото BonaDi 450-809Бренд - БонаДи. Артикул - 450-809. Розмір - 10. 5*27. 5*10. 5см. Упаковка - коричневий картон. Кількість дизайнів - 1. Матеріал - Полістоун. Кількість в уп - 1. Кількість в ящ - 12. Підсвічник від Бонади, як і вся продукція цього бренду, просто бездоганні за якістю, а стильний і продуманий дизайн не залишить байдужим нікого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підсвічника | 280 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 22 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка циліндричної форми |
| Колір | Золотистий |
| Ширина підсвічника | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴



