Опис
Блюдо "Лист"
Стильное, эстетически привлекательное декоративное блюдо станет отличным дополнением вашего интерьера. Очень тонко и качественно выполненная работа будет замечательным подарком.
Колекция: Грация
Размер:24.5*17*3см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Порцеляна |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Форма | Фігурна |
| Кришка | Немає |
| Колір | Білий |
| Стан | Нове |
| Підставка | False |
| Форма тарілки | овальна |
| Кріплення на стіну | False |
| Довжина тарілки | 245 мм |
| Ширина тарілки | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Категорія | Блюда, салатники, менажниці |
| Кількість дизайнів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴






