Опис
Фігурка Гжель лис Микита
Чудовий сувенір і доповнення домашнього інтер'єру. Звертаємо Вашу увагу, що розпис на всіх виробах зроблена вручну.
Ручний розпис
Матеріал: керамика
Розмір:
Довжина - 3 см
Висота - 8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гжель |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Колір | Білий |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴




