Підсвічник металевий Джулія великий колір срібло 53см Elisey 2009-051



Опис
Підсвічник "Джулія" із серії "Барокко" циліндричної форми з металу срібного кольору та скла прекрасно впишеться в інтер'єр Вашого будинку, у декор на Вашому заході. Його доречно піднести як презент на будь-яке свято. Цей свічник являє собою вишуканий витвір мистецтва та свідчить про тонкий смак свого господаря.
- Ширина: 11 см
- Висота: 53 см
- Матеріал: Метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | пенькова свічка |
| Діаметр рекомендованої свічки | 80 мм |
| Ширина підсвічника | 135 мм |
| Глибина підсвічника | 120 мм |
| Діаметр підсвічника | 85 мм |
| Висота підсвічника | 530 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴



