Опис
- Матеріал: Метал
- Розміри: 28.5*28.5*31.5см
- Колір: золото старіє.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Тип | Кашпо |
| Форма | Овальна |
| Призначення | Для декору |
| Встановлення | Настільна, Підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Основні | |
| Діаметр вази | 285 мм |
| Ширина вази | 285 мм |
| Глибина вази | 300 мм |
| Висота вази | 315 мм |
| Діаметр основи | 150 мм |
| Діаметр горловини | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴




