BaByliss PRO BAB2174TTE 32 мм – професійна плойка для завивки волосся діаметром 32 мм! Перша електрична професійна плойка для волосся з'явилася на світ понад 50 років тому. З того часу BaByliss PRO постійно вдосконалює свою майстерність відповідно до новітніх технологій. Титано-турмалінова поверхня забезпечує чудове ковзання волосся, захищаючи його від впливу високої температури. Основні переваги полягають у підвищеній міцності робочої поверхні, широкому діапазоні температурних налаштувань та незмінній французькій якості.
• Діаметр робочої поверхні 32 мм
• Довжина робочої поверхні 13 см
• Високопродуктивний нагрівальний елемент
• Потужність 50 Вт.
• Нагрівання до максимальної температури всього за 60 секунд
• Світлодіодний індикатор нагрівання
• Надійний механічний терморегулятор
• Регулювання температури від 135 до 200°С
• Автоматичне вимкнення через 72 хвилини
• Покриття Titanium-Tourmaline захищає волосся
• Термостійкий холодний наконечник
• М'яке Soft Touch покриття ручки
• Сталева висувна підставка
• Шнур, що обертається, довжиною 2.7 м
У комплект поставки входить супровідна документація
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | BaByliss PRO |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Кількість режимів роботи | 11 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Плойки |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Турмалінове покриття | Так |
| Кількість температурних режимів | 11 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 100 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Функція пам'яті | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Вибір типу волосся | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Діаметр щітки | 32 мм |
- Ціна: 1 330 ₴



