MOSER представляє серію професійних плівок для завивки TitanCurl. Ще більше локонів та тривалості завивки з новою плойкою Moser TitanCurl 4443-0050! Ключовою особливістю моделі є нове покриття титану робочої поверхні.
Таке покриття довговічніше та витриваліше, що дозволить Вам використовувати інструмент у роботі довше. Ідеальне ковзання та природні властивості титану забезпечать волоссю безпечну та якісну завивку.
Діаметр робочої поверхні моделі Moser 4443-0050 складає 19 мм, що відмінно підійде для використання інструменту з коротким волоссям. Термоізольований наконечник, затискач та металева підставка забезпечать максимально комфортну роботу під час завивки.
Модель оснащена цифровою системою керування з LCD дисплеєм, на якому виводиться вибраний режим роботи інструменту. Терморегулятор дозволяє нагрівати інструмент від 80 до 210 градусів. Загалом у моделі 6 температурних режимів, що дозволяють досягти ідеальної сумісності з будь-яким типом волосся. Ми рекомендуємо починати завивку з мінімальної температури, підвищуючи її доти, доки Ви не підберете оптимальну для Вашого волосся температуру.
Ергономіка моделі проста і в той же час функціональна. Корпус виготовлений із якісного термостійкого пластику у глянсовому виконанні. На ручці лише регулювання та включення – немає нічого зайвого. Професійний поворотний шнур буде практично непомітний під час роботи з інструментом. Вбудована підставка допоможе покласти плойку на будь-яку поверхню без ризику її пошкодити. Також модель оснащена функцією автоматичного відключення через 60 хвилин після включення. Модель має універсальне харчування 110 - 240 В і може працювати в будь-якій країні світу.
Особливості моделі Moser TitanCurl 4443-0050:
- Діаметр робочої поверхні 19 мм
- Титанове покриття
- Цифровий терморегулятор із LCD дисплеєм
- 6 температурних режимів у діапазоні 80 - 210 C
- Вбудована підставка
- Термоізольований наконечник
- Поворотний шнур завдовжки 2.7 метра
- Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Moser |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 115 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Плойки |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Турмалінове покриття | Так |
| Затискач для фіксації | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 210 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 80 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Функція пам'яті | Ні |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Можливість завивки волосся | Так |
- Ціна: 1 520 ₴




