BaByliss PRO BAB2072EPE Sleek Expert – професійний ультратонкий випрямляч для волосся. Особливий дизайн випрямляча дозволяє максимально вирівнювати великі пасма з першого разу. Пластини зі збільшеною площею гарантують чудові результати та продуктивність. Керамічні нагрівальні елементи із покриттям EP Technology 5.0. Покриття створюється методом електролізу, що зазвичай використовується у виробництві ювелірних прикрас та елітної біжутерії. Таке покриття забезпечують у 3 рази більш дбайливе ставлення до волосся, а також у 3 рази більшу міцність та хімічну стійкість у порівнянні з традиційними пластинами NanoTitanium Sol-Gel.
• Збільшені пластини з керамічним нагрівальним елементом 24х120 мм
• Два високопродуктивні нагрівальні елементи, із споживаною потужністю 45 Вт
• Система точного контролю температури Advanced Heat Management
• Нагрівання до максимальної температури всього за 60 секунд
• Покриття пластин за технологією EP Technology 5.0
• У 3 рази ніжніше по відношенню до волосся покриття
• У 3 рази більш стійке та надійне покриття пластин
• Максимальна хімічна стійкість та міцність
• Регулювання температури від 115°С до 230°С
• Надійний механічний терморегулятор
• Світловий індикатор готовності
• 5 температурних режимів
• Шнур, що обертається, довжиною 2.7 м
• Вага 230 грам
1 - 115°C - для ламкого, сухого, знебарвленого, ослабленого волосся;
2 - 140°C - для тонкого волосся;
3 - 170°C - для нормального, фарбованого волосся;
4 - 200°C - для густого волосся;
5 - 230°C - для кучерявого, етнічного волосся.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.23 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Затискач для фіксації | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 115 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина пластин | 24 мм |
- Ціна: 4 490 ₴



