BaByliss PRO представляє професійну праску для волосся BAB3091BKTE Titanium Special Edition – лімітовану функціональну модель, яка, безсумнівно, дозволить Вам працювати з абсолютно будь-яким типом волосся та отримувати чудові результати.
Особливістю моделі є застосування цільнотитанових пластин розміром 28 x 110 мм. Титан має гарне ковзання по волоссю і відмінну витривалість при високих температурах і використання різного стайлінгу.
У моделі BaByliss PRO BAB3091BKTE використовується електронний терморегулятор із можливістю вибору з 5 температурних режимів: 150 – 170 – 190 – 210 – 230 C. Для кожного режиму на корпусі прасування реалізовано LED індикатор. Завдяки гнучкості у виборі температури, Ви можете використовувати праску для роботи з будь-яким волоссям – від дуже слабкого і тендітного до неслухняного і жорсткого.
Особливості моделі BaByliss PRO BAB3091BKTE Titanium Special Edition:
- Лімітована серія інструментів
- Цілісно титанові пластини розміром 28 x 110 мм.
- Технологія іонізації волосся
- Система миттєвого нагріву Advanced Heat Management System
- 5 температурних режимів: 150 – 170 – 190 – 210 – 230 °C
- LED індикатор вибраного режиму роботи
- Мережевий шнур із обертанням
В комплекті:
Випрямляч
Документація
Захисний ковпачок для пластин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.23 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 115 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина пластин | 28 мм |
- Ціна: 3 050 ₴



