Плойка для випрямлення CP3 TOURMALINE ION PLUS 1036 (P11.CP3LTO.PRO) - професійний інструмент, з іонною технологією та пластинами з турмаліновим покриттям, які чудово доглядають волосся.
Праска GAMA CP3 1036 (P11.CP3LTO.PRO) має турмалінове покриття на пластинах, яке не кородує і залишає волосся шовковистим, м'яким і блискучим. За такими пластинами волосся легко ковзає по поверхні і залишається гладким.
Іонна технологія в прасці GAMA 1036 значно знижує електризування волосся, роблячи його слухняним, блискучим і шовковистим.
Праска для волосся GAMA CP3 TOURMALINE ION PLUS 1036 є чудовим інструментом для дбайливого випрямлення волосся в салоні краси. У ньому об'єдналися ціла низка сучасних технологій та надійність, властива даному виробнику.
GAMA CP3 TOURMALINE ION PLUS 1036 (P11.CP3LTO.PRO)
- Легкий – 230 г
- Довжина 23,5 см
- Нагрівальні пластини з турмаліновим покриттям шириною 2,4 см
- Ультрашвидке нагрівання
- Може використовуватися для накрутки
- Професійний 3-метровий поворотний кабель з гачком
- Терморегулятор – ні
- Функція іонізації
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Gama |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 115 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Випрямлячі |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція іонізації | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Функція пам'яті | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Вага | 0.23 кг |
| Ширина пластин | 25 мм |
- Ціна: 2 050 ₴



