Модель Moser CeraLine 4466-0050 – це професійний випрямляч для волосся популярної серії CERALINE. Відмінною особливістю моделі є керамічні пластини з покриттям турмаліну. Кераміка рівномірно розподіляє тепло по всій поверхні, забезпечуючи ефективне випрямлення волосся за короткий час. Турмалін має відмінне ковзання, а в поєднанні з природною властивістю турмаліну виділяти негативні іони при нагріванні, надасть додатковий захист волосся при роботі з праскою.
Модель оснащена плаваючою системою пластин, яка полегшує процес випрямлення волосся, роблячи його простим та швидким. Завдяки рухливості пластини ідеально примикають одна до одної навіть при випрямленні товстих пасм. Це забезпечує більш швидке та безпечне вирівнювання волосся.
CERALINE 4466-0050 має електронну систему регулювання температури із сенсорним керуванням. Кнопка включення механічна та винесена на край приладу та трішки «утоплена». А ось регулювання температури здійснюється спеціальними сенсорами з LED індикаторами, які розташовані на внутрішній стороні моделі. Усього в моделі передбачено 5 режимів вибору температури нагрівання пластин – 150 – 170 – 190 – 210 – 230 C. Завдяки цьому Ви можете використовувати праску з будь-яким типом волосся. Також відзначимо наявність системи подвійного вольтажу, яка дозволить використовувати випрямляч у будь-якій країні світу.
Функціональний та простий дизайн моделі дозволяє створювати локони. Завдяки округлому корпусу, Ви можете не тільки вирівнювати, а й завивати волосся. Зручний мережний шнур, що обертається, довжиною 2.7 метра практично непомітний в роботі. Додатково модель оснащена системою блокування пластин та системою автоматичного вимкнення через 60 хвилин.
Особливості моделі:
- Ергономічний та функціональний дизайн
- Можливість завивки волосся
- Керамічні пластини з турмаліновим покриттям
- Розмір пластин 25 x 100 мм
- Плаваюча система пластин
- Сенсорне керування температурою
- 5 режимів температури – 150, 170, 190, 210 та 230 C
- Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
- Професійний поворотний шнур завдовжки 2.7 метра
- Замок для фіксації пластин
- Подвійний вольтаж - працює від мережі 100 - 240 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Тип | Випрямлячі |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Тип живлення | Мережа 115 В, Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Терморегулятор | Так |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція іонізації | Ні |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 150 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Функція пам'яті | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Плаваючі пластини | Так |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Турмалінове покриття | Так |
| Вага | 0.23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція пам' яті | Ні |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Функція автоматичного роз’ єднання | Так |
| Чехоли для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 230 ₴



