Темп сучасного життя та інтенсивність буднів змушують дівчат вдаватися до використання найрізноманітніших косметичних продуктів, інструментів та приладдя, які можуть знадобитися у найнесподіваніший момент. Косметичка Oriental від бренду Reed з легкістю вмістить усі ваші улюблені помади, креми, засоби особистої гігієни та не тільки.
Вона стилізована під невелику сумочку, яку можна брати із собою у подорож, на відпочинок чи користуватися нею у повсякденності. Моделі властивий один великий відсік, що закривається на блискавку. Він доповнений маленькою кишенею із сіточкою. Зовні виріб декорований красивими малюнками у вигляді кольорів, а внутрішня частина оббита тканиною рожевого кольору. Косметичка міцна та надійна, зручному транспортуванню речей сприяє пришита зверху ручка, яка відмінно вписується у загальний дизайнерський малюнок.
Розміри: 22.5х14х14.5 см
Прекрасно підходить для тривалих поїздок та щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reed |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 225 мм |
- Ціна: 470 ₴




