Опис
Фоторамка "Вовні" - це фоторамка з вишуканої і елегантної серії "Золото". Вона обкручена потональними дзеркальними лініями, що передають рух хвиль. Такий об'єкт інтер'єру найкраще відобразить естетичний смак їх власника. Якщо ви хочете подарувати своїм близьким щось оригінальне, тоді фоторамка з таким малюнком це саме те, що вам потрібно. Треба тільки вибрати прийнятне фото з батьками, бабусею чи дітьми і отримати дорогий подарунок. Цей подарунок точно зробить особливий ефект і не залишить байдужим того, хто отримає його.
- Розмір фоторамки: 13*19 см
- Розмір фотографії: 10*15 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Золотистий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 13 см |
| Висота рамки | 19 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 10 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴



