Опис
Фоторамка "Вовні" - це фоторамка з вишуканої і елегантної серії "Золото". Вона обкручена потональними дзеркальними лініями, що передають рух хвиль. Такий об'єкт інтер'єру найкраще відобразить естетичний смак їх власника. Якщо ви хочете подарувати своїм близьким щось оригінальне, тоді фоторамка з таким малюнком це саме те, що вам потрібно. Треба тільки вибрати прийнятне фото з батьками, бабусею чи дітьми і отримати дорогий подарунок. Цей подарунок точно зробить особливий ефект і не залишить байдужим того, хто отримає його.
Характеристики
| Габаритні розміри рамки | |
|---|---|
| Ширина рамки | 18 см |
| Висота рамки | 23 см |
| Основні | |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Наявність паспарту | Ні |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Колір | Золотистий |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴



