Опис
Стильна, містка, зручна косметичка-саквояж Hexagon від бренду Reed стане для вас справжньою знахідкою! Виріб виготовлений з високоякісного, міцного та непромокального матеріалу. Внутрішнє відділення обшите гладкою золотистою підкладкою.
Косметичка-саквояж має кілька невеликих кишень усередині, які дозволяють розмістити декоративну косметику так, щоб діставати її максимально зручно. Аксесуар доповнено невеликим дзеркальцем. За допомогою надійної фурнітури наповнення косметички буде захищене від можливих випадання та деформації.
Розмір: 33 х 21 х 22 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reed |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴



