Опис
Дерев'яні саночки (W-5349) можна використовувати для декору, оформлення новорічних композицій або як сувенір, особливо, якщо сувенірів потрібно багато. Вони відмінно підійдуть для розвитку у вас дизайнерського спрямування.
Довжина: 19.5 см
Ширина: 11.5 см
Висота: 6 см
Матеріал: дерево
Виробник: Україна
Висота 23 см, довжина 38 см, ширина 21 см
Кашпо: глибина 4-16 см,
Матеріал дерево, мдф
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 22 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 32 см |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Червоний |
| Тип | Кашпо |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴





