Опис
Подсвечник металевий для тонкої свічки, 20 см
Отличное дополнение вашего интерьера для создания уютной атмосферы. Представте как этот подсвечник будет шикарно смотрется на столе или камине.
Матеріал:Алюміній
розміри:7.25*20см
Підсвічник від Бонади, як і вся продукція цього бренду, просто бездоганні за якістю, а стильний і продуманий дизайн не залишить байдужим нікого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Діаметр рекомендованої свічки | 23 мм |
| Ширина підсвічника | 72 мм |
| Висота підсвічника | 200 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка конусоподібної форми |
| Колір | Сріблястий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



