Опис
Свічник керамічний для великої свічки 10см 794-C17
Бренд – БонаДі.
Артикул - 794-C14.
Розмір – 10.8*10.8*29.5 см
Упаковка – коричневий картон.
Матеріал – Кераміка.
Свічник від Бонаді, як і вся продукція цього бренду, просто бездоганні за якістю, а стильний та продуманий дизайн – не залишить байдужим нікого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Ширина підсвічника | 108 мм |
| Висота підсвічника | 295 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | пенькова свічка |
| Діаметр підсвічника | 108 мм |
| Колір | Світло-сірий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Розмір | 10.8*10.8*29.5 см |
| Матеріал | Кераміка |
| Упаковка | коричневий картон |
| Бренд | БонаДи |
| Артикул | 794-C14 |
| Категорія | Підсвічники |
| Кількість дизайнів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴



