Опис
Блюдо Курочки
Блюдо Курочка від бренду Bonadi виконана у формі веселої курочки. Яскраве забарвлення та оригінальний дизайн миттєво піднімають настрій та заряджають позитивними емоціями. Розмір: 22 см.
Серія: Великдень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 220 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 40 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴





