Опис
Скринька "Гілки у квітах" неймовірної краси предмет інтер'єру. Скринька виконана в класичному стилі. Лаконічні лінії золотого кольору та прикрашені красивими візерунками. Такий предмет декору стане чудовим доповненням вашого інтер'єру та найкращим чином відобразить естетичний смак його власника. Така скринька – чудовий варіант привітати другу половинку зі знаменною датою. Також таку милу скриньку можна подарувати доньці, подрузі, мамі, бабусі. Такий подарунок точно справить особливий ефект і не залишить байдужою людину, яка отримає його.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Полістоун |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Тематика малюнка/форми | Рослини |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴



