Опис
Діаметр всього (7.5 см) дуже компактне і зручне для щоденного використання.
Без цього простого і одночасно незамінного аксесуара неможливо доглядати за своєю зовнішністю.
Кишеньковий дзеркало також може бути оригінальним і приємним сувеніром і подарунком.
Компактні розміри дозволять носити його з собою в сумочці або навіть гаманці.
Пластикова оправа має оригінальний і стильний дизайн, який внесе у Ваше повсякденність яскравих фарб.
Таке дзеркальце завжди прийде Вам на допомогу, щоб підправити зачіску, макіяж або припудрити носик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titania Lux |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип дзеркала | Кишенькове |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Діаметр | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Мережевий адаптер | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴



