Опис
Дзеркало "Соняшники" ідеальний подарунок для ваших рідних і близьких.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Кишенькове |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Кут повороту | 360 град. |
| Діаметр | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 10 мм |
| Мережевий адаптер | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴



