Тарілка порцелянова 20.3см Сунична фантазія BonaDi
Опис
Порцелянова тарілка від BonaDi, як і вся продукція цього бренду має чудову якість і відмінний дизайн, цей і ще багато продуктів цього бренду ви можете побачити і придбати в нашому інтернет-магазині "Престиж"
Розміри:20,3см
Упаковка:кольорова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Порцеляна |
| Діаметр | 203 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



