Опис
Матеріал:Полістоун
Розміри: 10.5*1.5*10.5см
Упаковка: коричневий картон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 10.5 см |
| Висота рамки | 10.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 10.5*1.5*10.5см |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Упаковка | коричневий картон |
| Бренд | БонаДи |
| Артикул | 493-512 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Категорія | Рамки для фото |
| Кількість дизайнів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



