ВЕДМЕДЬ Ведмедик Тедді з коробкою для подарунка в національному костюмі 20см

Опис
М'яка іграшка - ведмежа Тедді в українському костюмі з коробкою для подарунка.
Висота іграшки – 20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрсувенір |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Колір | Сірий |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 10 см |
| Діаметр | 10 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴



