Рамка для фотографії Лілія 23см колір - білий із золотом BonaDi 440-175
Опис
Розмір:19*3*23см
розмір фото:10*15см
Упаковка:Біла картонна коробка
Матеріал: Полістоун
Колекция:Шебби Шик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Прованс |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Декоративне оформлення | Ліплення |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 18 см |
| Висота рамки | 23 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 10 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴



