Опис
Декоративний свічник. Підходить як для товстої, так тонкої свічки.
Матеріал – кераміка.
Розмір: 12,5 х12, 5х35.5см.
Колір білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Колір | Білий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | пенькова свічка, довга свічка конусоподібної форми, довга свічка циліндричної форми |
| Ширина підсвічника | 125 мм |
| Діаметр підсвічника | 125 мм |
| Висота підсвічника | 355 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴





