Опис
Комір мереживний з бісером.
Плетений накладний в'язаний комір.
Ручна робота.
Довжина з внутрішньої сторони виробу - 62 см
Кольори:
1. Сірий - Фото 1.
2. Рожево-коричневий – Фото 2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Бісер |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴







