Косметичка жіноча прозора 38х25х12 см Glory cases

Опис
Ознайомтеся із чудовою косметичкою Glory cases (99842) в чорному, яка стане незамінним аксесуаром для вашого щоденного догляду за собою. Виготовлена з високоякісної пластмаси, ця косметичка поєднує стиль і практичність.
Завдяки своїй формі та зручному розміру вона ідеально підійде для зберігання ваших косметичних засобів. Цей аксесуар відмінно підійде для жінок будь-якого віку і стане чудовим доповненням до гардеробу.
Розміри: 38х25х12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴



