Опис
Тарілка сервірувальна 23.5см
Материал:Скло
Розміри:D23.5*2см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Скло |
| Діаметр | 235 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 20 мм |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴



