Опис
Тарілка сервірувальна 32,5см
Материал:Скло
Розміри:D33*2.5см
Упаковка:коричневий картон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Скло |
| Висота | 25 мм |
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 325.0 |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Да |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма тарілки | кругла |
| Підставка | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Діаметр тарілки | 325 мм |
| Довжина тарілки | 325 мм |
| Ширина тарілки | 325 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴



