Опис
Металева скринька з кришкоювід Бонади,як і вся продукція цього бренду володіє відмінною якістю і продуманим дизайном.
Материал:Метал
Розміри:15*15*10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴



