ОписОригінальний і якісний посуд для гарного настрою. Виготовлена з кераміки. Декорована фігурками кроликів.
Оригінальний і якісний посуд для гарного настрою. Виготовлена з кераміки. Декорована фігурками кроликів.
Розмір: 22*19*17.2см
Матеріал: кераміка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Цукерниця |
| Матеріал | Кераміка |
| Кришка | Немає |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 172 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴



