Опис
Керамічне блюдо Зайчики в квітах
Блюдо керамічне від бренду Bonadi для фруктів, солодощів, тістечок та ін виготовлено з якісної кераміки. ошатне та незвичайне, воно прикрасить святковий стіл або стане привабливим елементом дизайну вашого інтер'єру.
Розмір: 37.2*16.2*3см
Упаковка: коричневий картон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 372 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Висота | 30 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴



