Підставка під яйце керамічна з малюнком Bunny 6.5см, колір - білий із золотом 795-213
Опис
Підставка під яйце від Бонади, як і вся продукція цього бренду, просто бездоганні за якістю, а стильний і продуманий дизайн не залишить байдужим нікого.
Материал:Кераміка
Розміри:5.5*5.5*6.6см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Місткість яєць | 1 шт. |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 65 мм |
| Колір | Білий |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ложечка | немає |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴



